Alışveriş sepetiniz boş!

Ferace

Ortaya çıkışı dış giyim amaçlı, fakat artan tasarım çeşitliliği feracelerin kullanım alanını hayli genişletti. Özellikle Kışlık Ferace Modelleri, elbise olarak da işlev görebilmekte. Yani artık feraceler her yerde!

Onlarla birbirinden çok farklı stiller ortaya çıkarılabilir. Feraceler artık, pek çok alanda kullanılabilen, stil konusunda hayli geniş yelpaze sunan tesettür giyim ürünlerinden.

Peki,Ferace Nerede Giyilir? İşte, farklı konseptler için ferace kombin önerileri!


Kışlık Ferace Modelleri

Sokaklar, kişinin kendisini ifade etmesi için geniş bir özgürlük alanı sunar. Sokak kombinleri hazırlarken moda konusunda daha az kural vardır. Burada öncelik, sizin beğenilerinizde. Sizi yansıtanı kullanmakta özgürsünüz.

Hal böyle olunca, sokak kombinlerinde kullanılacak Kışlık Ferace Modelleri için kesin kurallardan bahsetmek kullanışlı değil. Bununla beraber, sokak modası çoğunlukla spor tarzdan beslenen, dinamik bir karaktere sahiptir. Dolayısıyla, sokak kombinleri için ferace seçerken enerjisi yüksek modellere yönelebilirsiniz.


Ferace Modelleri 2020

Ferace Modelleri 2020 yılında şık davetlerde de sık sık görünür oldu. Onlar, şatafatlı organizasyonlardan ziyade, sade ama şık organizasyonlarda tercih edilmekte. Şık davetler için seçeceğiniz feracelerde canlı ve parlak renklerin varlığını gözetebilirsiniz. Fakat sadeliğe ihtiyacınız varsa ve model renkli desenlerle bezeliyse, desenlerin fonunda pastel tonların bulunması, rüküş bir görüntünün ortaya çıkmaması adına önemli.


Feracelerde sezon trendlerinden olan volan kol, modeli abiye konseptine uyarlamada başarılı şekilde iş görebilir. Volan kol, tasarıma hareket ve özgün bir şıklık katmakta.


Parıltılı işlemeler de özel organizasyonlarda kullanılacak ferace modellerinde yer alabilen detaylardan. Model canlı renklere sahipse, dengeyi sağlamak adına, parlak detaylar konusunda dikkatli olmanızda fayda var.

Yukarı Çık