Amine Hüma  - Ekru Gömlek
Beden Seçiniz

Amine Hüma - Ekru Gömlek

89,00TL

Amine Hüma  - Bol Paça Pantolon Siyah
Beden Seçiniz

Amine Hüma - Bol Paça Pantolon Siyah

89,00TL

Amine Hüma  - Bol Paça Pantolon Kiremit
Beden Seçiniz

Amine Hüma - Bol Paça Pantolon Kiremit

89,00TL

Amine Hüma  - Bol Paça Pantolon Haki
Beden Seçiniz

Amine Hüma - Bol Paça Pantolon Haki

89,00TL

Amine Hüma  - Bol Paça Pantolon Bebe Mavi
Beden Seçiniz

Amine Hüma - Bol Paça Pantolon Bebe Mavi

89,00TL

Amine Hüma  - Bol Paça Pantolon Gül Kurusu
Beden Seçiniz

Amine Hüma - Bol Paça Pantolon Gül Kurusu

89,00TL

%42

Amine Hüma - Bilek Pantolon Siyah

119,00TL 69,00TL

Piennar - İncili Kot Takım

179,00TL

Piennar - Havin Gömlek Pudra
Yeni Ürün
Beden Seçiniz

Piennar - Havin Gömlek Pudra

79,00TL

Yükleniyor…

Büyük Beden Tesettür Giyim


Eskiden beden ölçüleri, kendine çok az bir aralıkta yer bulmaktaydı. Bu yüzden büyük beden insanlar, özellikle kadınlar bu konuda fazla seçeneğe sahip olmadığı için mecburen küçük bedenler arasından seçim yapmaktaydı. Günümüzde ise artık bu durumun ortadan kalktığını görebiliyoruz. Şimdi neredeyse herkes istediği gibi bedeni ve modeli rahatlıkla bulabiliyor.

Büyük bedende ölçüler genellikle 44 bedenden başlamaktadır ve 50 bedende son bulur. (Üretim firmasına göre bazı istisnalar olabilir.) Tekstil sektörününde iyice gelişmesiyle modern veya klasik kesim, birçok model müşteriye kolayca ulaşmaktadır. Tasarımcıların yaş aralığını da dikkate almasıyla birçok yaş grubu istediği gibi bir kıyafete kavuşabiliyor. Büyük beden diyince sadece aklımıza pantolon, gömlek gelmemelidir. Tekstil sektörünün de giderek gelişmesi ve büyümesiyle birlikte abiye ürünler başta olmak üzere pançolar, hırkalar, kabanlar, etekler, pardesüler, takımlar, eşofmanlar, tesettür mayolar, tunikler, yelekler, montlar gibi çok çeşitli ürünler müşteriyle buluşmaktadır.

 İnternetin giderek yaygınlaşmasıyla birlikte internette alışverişte günümüzde bir seçenek olarak yerini almakta. Artık istenilen ürünler için mağaza mağaza dolaşmak yerine, tek bir siteden bakılarak, aranılan birçok ürün bulmak ve satın almak mümkün. Hem de istenilen kesim ve modelden çok çeşitli seçenekleri kolayca bulabilirsiniz. Yer alan ürünlerin, büyük beden mankenler tarafından giyilmeside ürünün üstünüzde nasıl duracağıyla ilgili kısa bir ipucu vermektedir.