Nurgül Çakır - Pera Gömlek Pudra

440,00TL

Nurgül Çakır - Pera Gömlek Ekru

440,00TL

Pınar Şems - Pelerinli Gömlek Ekru
Yeni Ürün
Beden Seçiniz

Pınar Şems - Pelerinli Gömlek Ekru

345,00TL

Pınar Şems - Pelerinli Gömlek Siyah
Yeni Ürün
Beden Seçiniz

Pınar Şems - Pelerinli Gömlek Siyah

345,00TL

Som Fashion - Bahar Dantelli Bluz Bordo

119,00TL

Som Fashion - Bahar Dantelli Bluz Siyah

119,00TL

Yükleniyor…

Tesettür Gömlek - Tesettür Bluz


Gömlek
Bluz üst giyimde sıkça görebileceğimiz güzel ürünlerden. Tasarımların giderek artmasıyla birlikte alternatiflerde çoğalmış durumda. Tesettür giyimin vazgeçilmezi olan bu parçalar etek, pantolon gibi alt giyim ürünleriyle kombin yapılıp, çok şık bir imaj yakalanabiliyor. Spor veya klasik seçenekleriyle de gidilecek yere göre uyum sağlayabilen modeller olduğunu düşünecek olursak, herkesin gardırobunda yer alması gerektiğini söyleyebiliriz.

Bunun yanında birçok renk seçeneği ile piyasaya sürülen ürünler, beyaz, haki, pembe, mavi, siyah ve bunun gibi birçok farklı türde bulunabilmekte. Enine veya boyuna çizgiler, çiçek desenleri ve küçük fiyonk modellerinin kullanılmasıyla da ister günlük kombin olsun ister özel bir davet olsun, kadınlar tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Tesettür Gömlek Bluz 

Tesettür sektöründe de sıkça üretilen Tesettür Gömlek Bluz her zaman insanın ihtiyacı olan bir kıyafet olduğu için tek bir modelde değil, birden çok modelde barındırmak akıllıca olur. Kısa sürede üzerinizi değişip günlük yaşantınıza devam etmek istiyorsanız elinizde ki gömlek bluzları pantolan ve taytlar ile rahat bir biçimde kombinleyebilirsiniz.

Yukarı Çık